Idealne okulary dla Panów

Mężczyźni także lubią prezentować szyk i elegancję za pomocą dodatków do garderoby. Kiedyś nie przywiązywano do tego zbyt dużej wagi. Dziś zaakcentowanie stroju efektownym dodatkiem świadczy o guście i klasie. Do najczęściej wybieranych dodatków zaliczymy okulary przeciwsłoneczne męskie (więcej o okularach dedykowanych panom, tutaj: https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne_Meskie-417.html). W sklepach znajdziemy wiele propozycji kierowanych dla mężczyzn. Coraz więcej okularów sprzedawanych w sklepach można także zaliczyć do działu dodatków typu uni – sex, czyli elementów garderoby, które mogą być używane zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety.

Okulary przeciwsłoneczne męskie powinny być w miarę skromne pod kątem dizajnu

Autor zdjęcia: aturkus

Naszym zdaniem okulary przeciwsłoneczne męskie powinny być w miarę skromne pod kątem dizajnu. Zbyt wymyślne formy nie zawsze przystojną mężczyznom i tematykę fantazji modowej raczej warto w tym miejscu pozostawić Paniom. Co nie znaczy, że okulary dla Panów muszą być nudne.

Chodzi o to, aby natłok dodatków, kolorów i szczegółów nie odwracał uwagi od klasycznej urody męskiej twarzy. Okulary mają być jej ozdobą, a nie kamuflażem. Do stroju wizytowego zdecydowanie będą pasowały okulary przeciwsłoneczne męskie osadzone na cienkich oprawkach. Szkła mogą mieć formę prostokątów z delikatnie zaokrąglonymi wierzchołkami. Okulary ze szkłami w jasnych, słonecznych kolorach spodobają się wszystkim Panom, którzy z natury są niepoprawnymi optymistami i zawsze dostrzegają słoneczną stronę życia. Takie okulary podkreślą męską urodę zaklętą w kwiatowej koszuli lub tunice w indyjskie wzory.

Okulary typu lenonki z okrągłymi szkiełkami to propozycja dla mężczyzn o naturze artystycznej. Jeszcze tylko włożyć gitarę do ręki i mamy przed sobą prawdziwego wagabundę z siedemdziesiątych lat. Okulary typu rayban to symbol mężczyzn o twardym charakterze, buntowników i introwertyków.

Comments are closed.

© Grajewia